27 تیر 1403 22:09

فرماندار شهرستان سمیرم در پیامی فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

فرماندار شهرستان سمیرم در پیامی فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

بسمه تعالی

“یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل والنهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال”

🌸فرارسیدن سال۱۴۰۳ و قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان را خدمت همه ملت شریف ایران، به خصوص مردم خوب شهرستان سمیرم تبریک عرض می کنم، امیدوار هستم که انشاءالله امسال که آغاز آن همراه با ماه رمضان متبرک شده به ماه ضیافت الله، سال پر خیر و برکتی باشد و انشاءالله خداوند بهترین مقدرات را برای مردم ایران اسلامی، خصوصاً مردم شهرستان سمیرم رقم بزند.

🌸در سالی که گذشت همدلی، همراهی و بذل محبت همه جانبه مردم و مسئولین در پیشبرد امور شهرستان برای گذر از رخداد‌های مختلف شایسته ارج گذاری است؛ به پاسِ این همکاری از تک تک شهروندان عزیز و شریف و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان سمیرم تقدیر و تشکر می‌نمایم . شعار ‌ارزشمند سال توسط مقام معظم رهبری مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم» همت والای مسئولین و مردم را میطلبد تا در تحقق شعار سال کوشا باشیم.

🌸بهار می آید تا در گوش جانمان،مؤمنانه زمزمه کند و یادآور شود که روزگار،همیشه بر یک قرار نمی ماند و قرار ما زمینیان در بی قراری همین روزگار و آسمان،نهفته است تا باورمان شود که پایان هر سیاهی،سپیدی و پایان هر زمستان سیاه،بهاری خوش و رنگارنگ است.

🌸اینجانب فرارسیدن سال نو را خدمت همه مردم عزیز شهرستان سمیرم تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو برای همه هموطنان سرشار از موفقیت و سلامتی باشد. اصغر هدایت فرماندار شهرستان سمیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *