4 اسفند 1402 14:45

شهروندان سرمایه‌های اجتماعی شهرداری هستند

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

شهردار حنا گفت: هزینه کردن برای برنامه‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و شهروندان سرمایه‌های اجتماعی ما محسوب می‌شوند.

ابوالفتح بهرامیان در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک، اظهار کرد: جشن روز جهانی کودک با هدف فراهم کردن فضایی پویا و بانشاط برای کودکان، همزمان با هفته کودک در سالن ورزشی شهر حنا برگزار شد.

وی افزود: شورا و شهرداری حنا در راستای تقویت و ارتقای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر در تلاش هستند تا با فراهم نمودن فضایی مناسب برای اوقات فراغت و سرگرمی کودکان، گام‌های پایداری در جهت تضمین سلامت روحی و جسمی کودکان بردارند.

شهردار حنا خاطرنشان کرد: روز جهانی و هفته ملی کودک فرصت ارزشمندی است که برای سلامتی، نشاط، شادی و پیشرفت کودکان به نیازهای آن‌ها توجه ویژه شود و برای تحقق آن برنامه‌ریزی کرد.

وی با تأکید بر توجه به سلامت و مهارت جسمی کودکان به عنوان نسل‌های آینده از برگزاری بازی و ورزش کودکان تصریح کرد: هزینه کردن برای برنامه‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و شهروندان سرمایه‌های اجتماعی ما محسوب می‌شوند.

بهرامی خاطرنشان کرد: در این راستا مدیریت شهری اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده و برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، شهرداری حنا همزمان با هفته کودک، اقدام به برگزاری جشن برای ۵۰۰ نفر از کودکان مقطع ابتدایی همراه با اجرای مسابقه، اهدا جوایز، اجرای ورزش رزمی و دیگر برنامه‌ها کرد. شهر حنا با شش هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری سمیرم واقع است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *