27 تیر 1403 23:14

«حضور فعال شهرستان سمیرم در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران –

مطالب مرتبط

آنچه در این مقاله خواهید خواند

«حضور فعال شهرستان سمیرم در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران –

سعید سلیمانیان مدیر اداره شهرستان سمیرم گفت: شهرستان سمیرم در دو حوزه گردشگری و صنایع دستی دارای ظرفیت‌های بالایی است و معرفی و تبلیغ این ظرفیت‌ها یقیناً گام موثری در توسعه آتی هر دو حوزه خواهد بود .

– وی با اشاره نحوه شرکت در نمایشگاه امسال گفت: شهرستان با همکاری فرمانداری ،اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرداریی‌های ششگانه (سمیرم ،ونک ،حنا، کمه ،فتح آباد و بیده) و فعالین حوزه گردشگری و صنایع دستی و اصحاب خبر و رسانه در این نمایشگاه شرکت نموده است، مدیر اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری عنوان کرد: در حوزه تبلیغات گردشگری و صنایع دستی روش‌های مختلف از جمله معرفی ظرفیت‌ها از طریق تهیه کلیپ و مستند و پخش در نمایشگاه فضای ، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت همچنین دیدار چهره به چهره با فعالین حوزه‌های مختلف،نشست‌های تخصصی اقدام گردیده است.

وی تصریح کرد: از ویژگی‌های بارز غرفه شهرستان سمیرم در نمایشگاه امسال معرفی گردشگری کشاورزی، گردشگری خوراک می‌باشد که از همان ابتدای شروع نمایشگاه مورد توجه بسیاری از بازدید کنندگان قرار گرفته است .

سلیمانیان خاطرنشان کرد: معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، دیدار چهره به چهره و گفتگو با سرمایه‌گذاران و علاقمندان جهت ایجاد تاسیسات گردشگری یکی دیگر از اهداف شرکت در این نمایشگاه می‌باشد.

وی تأکید کرد: معرفی صنایع دستی بومی شهرستان از جمله بافته‌های داری ،نمد، سفال و سرامیک ،چرم سنتی هم به صورت اجرای زنده و هم ارائه تولیدات خلاق هنرمندان از دیگر ویژگی‌های این دوره غرفه شهرستان سمیرم است .

مدیر اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: معرفی هنرمندان در حوزه شاهنامه خوانی و اجرای زنده در حضور مسئولان از نکات بارز دیگر در شرکت در نمایشگاه است.

وی در ادامه اضافه کرد: در خصوص نحوه تبلیغات غرفه شهرستان سمیرم تعداد ۱۲ نفر از فعالین و پیشکسوتان حوزه گردشگری و صنایع دستی، همکاران شهرداریی‌ها از تمام بخش‌ها و شهرهای شهرستان حضور داشته و با تمام توان به معرفی شهرستان در تمام ابعاد در طول نمایشگاه خواهند پرداخت .

سعید سلیمانیان گفت: معرفی تأسیسات گردشگری دارای مجوز طراحی و چاپ کاتالوگ همچنین معرفی شخصیت‌های بزرگ شهرستان در نمایشگاه بین المللی تهران از دیگر اقدامات غرفه شهرستان سمیرم می‌باشد.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از مورخه ۲۳ الی ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی دایر و شهرستان سمیرم در دو حوزه گردشگری خصوصاً گردشگری طبیعی و صنایع دستی شرکت نموده است .

#همه_پای_وطن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *